Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 1
DNES: 51
TÝDEN: 1075
CELKEM: 335934

Anketa

Jak se vám líbí nové stránky obce?

Celkem hlasů:
170
Hlasování začalo:
12. 9. 2015
Hlasování končí:
neomezeno

Hlasujte kliknutím na jednu z možností

Certifikát

Obecní úřad Batňovice - netfirmy.czMěstské, obecní úřady - netfirmy.cz

Navigace

Výběr jazyka

  • cz
  • en
  • de

Obsah

Události v obci

V této kapitole najdete informace o různých sportovních a společenských akcích, termínech jednání zastupitelstva a o všem ostatním co je spjato se životem naší obce.


Případné náměty a připomínky jsou vítány, stejně jako informace o sportovních a kulturních akcí, které budou organizovány v katastru obce a přilehlých obcích.


O akcích informujte úřad obce. Kontakty na úřad zde...

Novinky

15.08.2019

Upozornění občanům - výskyt černé pumy v regionu

Na základě dostupných informací Policie ČR upozorňujeme občany na výskyt černé pumy v našem regionu! Zvyšte prosím pozornost při pohybu ve volné přírodě.

Detail Informace

08.08.2019

Bartolomějská pouť 23. - 25. 8. 2019

Začátek již v pátek: letní kino u Klondayku. Sobota: kulturní a sportovní akce. Celý víkend: pouťové atrakce. Program naleznete na přiloženém plakátu!

Detail Informace

06.08.2019

Domov důchodců Tmavý důl: 2. ročník Běhu pro dobrou věc 7. 9. 2019

Areál domova důchodců Tmavý důl 7. září 2019 v 8:30 hod. Více info: přiložený plakát.

Detail Aktuality

05.08.2019

MAS Království – Jestřebí hory, o.p.s.: Oznámení vyhlášení výběrového řízení

MAS Království – Jestřebí hory, o.p.s. Vyhlašuje výběrové řízení na pozici „Projektový manažer“ Zajímá Vás práce v oblasti regionálního rozvoje? Záleží Vám na našem regionu, máte vztah k jeho tradicím, kultuře, obyvatelům, životnímu prostředí? Jste komunikativní, pracovití, samostatní, máte tvůrčí nápady? Jste pečliví a je na Vás spolehnutí? Pokud ANO, otevřte přílohu.

Detail Informace

01.08.2019

Euroregion Glacensis v historických mapách

Euroregion pokřtil novou publikaci „Historický atlas Euroregionu Glacensis“ V přiloženém odkazu možnost shlédnutí.

Detail Aktuality

29.07.2019

Výstava okrasného ptactva: 18. - 20. 10. 2019

EXOTA Malé Svatoňovice, z.s. pořádá výstavu okrasného ptactva v malém kulturním sále (bývalá jídelna) ve Rtyni v Podkrkonoší. Podrobné info v přiloženém letáku.

Detail Aktuality

24.07.2019

Olympiáda pro starší a dříve narozené 2019

Rádi bychom Vás pozvali na připravovanou akci – Olympiáda pro starší a dříve narozené. Letošní již jedenáctý ročník se opět bude konat na začátku září v havlovickém Všesportovním areálu. Pro tento rok bylo zvoleno datum 5.září 2019 a začátek akce je stanoven na 13hodin. Vzhledem k zaměření Místní akční skupiny Království – Jestřebí hory, o. p. s. nabízíme zájemcům svoz i odvoz z našeho regionu zdarma. Trasa, časy i místa zastávek budou ještě upřesněny dle přihlášených účastníků. Olympiády se mohou zúčastnit senioři s rokem narození 1954 a starší. Akci v letošním roce opět finančně podporuje Královéhradecký kraj a záštitu olympiádě udělil - jako již tradičně - Aleš Cabicar, náměstek hejtmana Královéhradeckého kraje. V případě zájmu se zaregistrujte panu Miloslavu Toholovi (TJ Sokol Havlovice, z. s.) na mail tohola.sport@seznam.cz (Vaše jméno, příjmení, rok narození a obec) nebo volejte na telefonní číslo: 737 141 504. Včasná registrace zájemců nám pomůže s celou organizací, a proto Vás žádáme o přihlášení nejlépe do 23. 8. 2019. V případě, že se do daného termínu nestihnete přihlásit, přesto Vás v Havlovicích rádi uvítáme a zaregistrujeme až na místě. Více informací najdete ve zvacím dopise a na plakátu.

Detail Aktuality

A picture
A picture